czwartek, 29 grudnia 2016

Czołg lekki 7TP

Czołg 7TP
Czołg lekki 7TP, jak na zdjęciu. Malowanie bez emocji, aby tylko, byle szybko. W kolejce cała masa modeli FtF z września 1939.
 

10 komentarzy:

 1. Chomik znów wraca do malowania pojazdów. Fajnie.
  Tylko te kolory o kant d... obić jeżeli chodzi o zgodność z danymi. Na podstawie zachowanych zdjęć oraz co ważniejsze powłoki malarskiej na jednym z zachowanych C2P ustalono właściwe odcienie - te znajdziesz w zestawie Hataka Hobby "Polish Army 1939".

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie:) będziesz testował Wrzesień czy to na Blitzkrieg do Battlegroupa?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Wam za komentarze. Co do barw to prawda, są dziwne - testowałem nowe farbki i niestety wyszło jak wyszło. Prawdopodobnie rozegram jeszcze potyczkę, ale do tego będę musiał wymalować więcej modeli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super czołg :) Uwielbiam modele sprzętu wojennego. Sam osobiście uwielbiam metalowe modele samolotów, które układam na półce w garażu. Moja kolekcja cały czas się powiększa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję! Chociaż uważam, że malowanie akurat tego modelu nie wyszło mi najlepiej :). Zapraszam Cię na forum strategie.net.pl. koniecznie zajrzyj... niewykluczone, że to miejsce, którego szukasz. Duża baza modelarsko-wargaminogowo-historyczna.

  OdpowiedzUsuń