sobota, 28 listopada 2020

Przerwa

 Cześć!

Od kiedy urodziła mi się córka (2018r.), modelarstwo zeszło na daleki plan. Aktualnie nie wiem, kiedy wrócę do hobby. Jeśli macie pytania, to piszcie je w komentarzach pod odpowiednimi postami, na pewno odpowiem.

Pozdrawiam

Sławek

8 komentarzy:

 1. Tak to już kiedy na świecie pojawiają się nowe figurki ;)
  Podrośnie to wrócisz :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć,

  ja tak miałem w 2009 jak urodził się syn, i tak pięknie było już ale w 2017 pojawiła się córka. Nie oddałbym ich za żadne figurki, ale akurat poszukuję te z AL-Kalim. Dorawałem dodatek niestety bez figurek, czy istniej cień szansy na zdobycie tych z Runebound SE Al-Kalim - skan i druk 3D? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam Przemek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! Wiadomo, dzieci to najlepsze figurki, jakie udało się nam odlać ;). Niestety nie mam pojęcia czy są gdzieś dostępne do kupna z 3D, ale trzeba poszukać kogoś z drukarką i spytać się czy mógłby te modele wydrukować, tyle że musiałby mieć trochę zdjęć, aby zrobić projekt.

   Usuń
 3. Hej,
  Miałbym jedno pytanie, aczkolwiek jak robiłeś kamuflaż na tks i 7tp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpisałem w temacie Polish Infantry WWII HAT - czyli jak malować figurki 1/72

   Usuń
 4. Rozumiem i gratuluję, tak podejrzewałem jak przycichł blog, że rodzina się powiększyła. U mnie modelarstwo przeszło na tryb nocny jak pojawiły się dzieci, ale oczom trochę to szkodziło...no i człowiek nie wyspany do pracy rano.. Pozdrawiam. Darek (Husaria Oriona).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Darek, miło mi, że wpadłeś po tak długiej przerwie. U mnie przerwa potrwa pewnie jeszcze z kilka lat, planujemy kolejne dziecko :) Na stare lata zachciało mi się rodzinę powiększać.

   Usuń
  2. Spoko rozumiem, u nas było podobnie jak córka zaczęła się sama bawić lalkami i już nie potrzebowała uwagi co 2 minuty, powstał projekt syn :). Projekt zrealizowany dwa lata temu. Nadałem mu ksywę DEWASTATOR bo córka przez 6 lat nie zniszczyła w domu tyle co on w dwa ;-) ale jest kochany i tak. Potrafi obgryzione ciastko przynieść, by się podzielić z tatą ;-)
   WSZYSTKIEGO DOBREGO!

   Usuń