piątek, 8 sierpnia 2014

Oferta charytatywna dla Julci - sprzedajemy stare modele!

Witajcie.

Być może część z Was już to wie, ale córka naszego forumowego kolegi Kreta, Julia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. W związku z powyższym od narodzin potrzebuje regularnej opieki medycznej i rehabilitacji, co oczywiście wymaga znacznych funduszy.

Julcia ma 2,5 roku i jest ciekawym życia, inteligentnym i radosnym dzieckiem, ale ma problemy z mową i poruszaniem się. W tym roku wymaga dodatkowo przeprowadzenia kosztownej operacji nóżek, która odbędzie się w bardzo niedługim czasie (ok. 2 tygodni). W związku z powyższym naszym społecznym obowiązkiem jest wspomóc naszego kolegę.

Jeśli zatem czujecie się w obowiązku pomóc, zróbcie to poprzez wpłatę na rzecz Julii na konto
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem
330/M Julia Mil

Możecie to zrobić jeszcze łatwiej, ściągając sobie program ze strony fundacji:
http://www.fundacja-sloneczko.pl/ (prawa strona) - wtedy wystarczy tylko wstawić numer subkonta w wypełnianym formularzu, bo KRS Fundacji jest już wybrany w tym programie.

Dodatkowo, dzięki nieocenionej pomocy Zygzaka i SSM, przygotowaliśmy jednorazową akcję w postaci możliwości zakupienia unikalnej figurki Locusta w skali N. Model został przygotowany przez SSM, a odlewy żywiczne załatwił Zygzak. Master powędruje później jako prezent dla Julii. Aby akcja zebrała jak największy odzew, zgłoszenia na Locusty robimy na forum Lords of the Battlefield (
http://www.lordsofthebattlefield.com/fo ... 15&t=40344). Minimalna cena za figurkę wynosi 20$, ale figurek jest tylko 20 i otrzymają je Ci którzy zalicytują najwięcej do niedzieli 27.07.2014.

Z góry dziękujemy za każdą zaoferowaną pomoc. Jeśli macie możliwość przekażcie tą informację dalej.


Przyłączam się do akcji i wystawiam własne modele, których nigdy nie malowałem. Zapraszam do aukcji:

Siostry Bitwy dla Julci:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4496056594Merkuriańska Ohyda dla Julci:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4496062006


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz