wtorek, 19 czerwca 2012

Gigantyczna brzoza

Drzewo, duże, hmm zbyt duże, bo teraz nie wiem jak je gdziekolwiek przewiozę :). Wracając do tematu. Drzewko zostało wykonane tak samo jak inne moje drzewka lecz z większej ilości zwojów drutu i mchu skandynawskiego. Nie ma co się rozpisywać, po prostu mega duże drzewo i tyle. Drzewko jest częścią projektu konkursowego na ThNode. Zapraszam do tematu...Porównanie z figurkami 28 i 20mm. Chciałem zrobić jedno wielkie drzewo i zrobiłem. Więcej już takich roślinek nie wykonan. Po pierwsze: problem z transportem, po drugie za dużo idzie tu mchu skandynawskiego, po trzecie zajmuje za dużo miejsca. Jednak samo w sobie jest fajne, bo inne i zawsze, to inaczej wygląda na polu bitwy.

Hej, to ja Ham, syn Haleta z rodu Kotleta :). Jak widać kora jest jak prawdziwa kora. Widać też korzenie, ale nie ma chaty wuja Toma :P (kto oglądał film Korzenie, to wie o co chodzi) . Chciałem aby dolna odsłonięta część drzewa, czyli właśnie omawiany pień był realistyczny. Ponieważ tu będzie skupiać się wzrok.5 komentarzy:

 1. Drzewko pierwsza klasa, sam zabieram sie za robienie scenerii. Najbardziej mi się podoba w jaki sposób wykonałeś korę. spróbuję to skopiować ;) Pozdrawiam Bartek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Bartek. W kategorii Konstrukcje zamieściłem kilka postów z tym jak wykonać taki pień:
   http://warhammster.blogspot.com/2012/03/drzewka-z-drutu-stalowgo.html
   http://warhammster.blogspot.com/2012/03/drzewko-z-miedzi.html

   Może się przydać :)

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Wyjrzał Rohirim zza Brzozy a tam Sławek.
  Jak będziesz tak dalej modelarstwem się zajmował to już niedługo (za 30lat) będziesz kolejki kolekcjonował jak starsi Panowie :)

  Doman

  OdpowiedzUsuń