sobota, 12 kwietnia 2014

Drugi okręt (piracki) do systemu Full Thrust

Po tygodniu zbierania złomu mogłem ponownie zasiąść do swojego malutkiego stolika (stoczni) i poczynić kolejne projekty. Udało mi się zdobyć ciekawe bitsy, dzięki temu w mojej głowie zrodziły się dwa pomysły. W tym poście przedstawiam projekt niewolniczego okrętu pirackiego "Kapitan Chain". Kapitan Chain (tak nazywani są kapitanowie tego okrętu) jest wypaczony z emocji, to szaleniec, morderca, nie znający litości człowiek... idt. Nad fabuła okrętu i jego załogi będę rozprawiał już po malowaniu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć...http://warhammster.blogspot.com/2014/04/drugi-okret-piracki-do-systemu-full.html
5 komentarzy:

 1. Hmm, szczerze mówiąc ten projekt mi zupełnie nie podchodzi. Nie wiem konkretnie czemu... może dlatego, że wygląda to jak orkowe "coś" (a orki mi nigdy nie podchodziły).
  Ale pracuj dalej! I pamiętaj, że to przede wszystkim Tobie model ma się podobać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Model genialny, choć też przyznam że nie za bardzo pasujący do modeli GZG(ale w sumie to kto powiedział że tak musi być), mi się podoba. Jeśłi chodzi o piratów to jak najbardziej modele orginalne i nie powtarzalne.

  https://www.youtube.com/watch?v=2_hdszrsc-Q

  \m/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest dziwny to prawda. Wzorowałem się lekko na Minmatarskich okrętach i Piaskoczołgu Javów :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi osobiście przypomina to Star Wars'sy. Wygląda to świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Złomiarz! Skubaniec zawsze lubił zrobić coś z niczego.

  Pozdrawiam
  Doman

  OdpowiedzUsuń