czwartek, 24 maja 2012

Karty do OWWII

W końcu doczekałem się porządnych kart do OWWII, które zakupiłem w Chińskiej drukarni artscow w ilości dwóch talii (faszyści i alianci). Karty bardzo ładne, dobrze leżą w dłoniach, twarde, matowe. Jeśli grasz w OWWII powinieneś zainwestować w w produkt. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy dobry materiał do zabawy. Karty są projektem użytkownika Umpapa z forum strategie.net. Za co wielkie podziękowania :). Karty jednak mają jedną wadę, tzn. talia nazistów ma nieczytelną czcionkę, co jest bardzo uciążliwe. Zapraszam do obejrzenia zdjęć....

Karty przyjechały do mnie z Chin w takich właśnie tekturowych pudełeczkach.

Nieczytelna czcionka w talii nazistów.
Karty w koszulkach Standard: od lewej koszulka Ultra Pro miękka, z prawej MDG Standard. Jak widać koszulki MDG zdecydowanie lepiej leżą na kartach i je właśnie polecam.

Koszulki MDG - Standard Card Game Sleeves

To właśnie te koszulki. Polecam.


6 komentarzy:

 1. Świetnie to wygląda ale ile taka talia kosztuje i ile czekałeś na przesyłkę z za wielkiego muru ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekałem niecałe dwa tygodnie, a całkowity koszt, to (w zależności od kodu promocyjnego) w moim przypadku wyniósł 16$.

   Usuń
  2. Ależ proszę, na zdrowie. A gotyku trzeba się uczyć, jako rzecze Sarmor. :D Się przyzwyczaisz. ;)

   Usuń
 2. Można gdzieś w Polsce je kupić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko i wyłącznie w Chińskiej drukarni artscow, tam jest projekt Umpapy. Procedura bardzo prosta. Jeśli jesteś zainteresowany, to daj mi znać, pomogę Ci.

   Usuń
  2. Dziękuje mam na razie 40 pare modeli samolotów i helikopterów a z pojazdami lądowymi mam dopiero 3.I kończę pierwsze figurki.Niestety wszystko nowoczesne dlatego chciałem kupić karty i podręcznik do Force on Force.Ale nic nie znalazłem.

   Usuń