środa, 2 lipca 2014

Odlew: Niszczyciel typu MOT i ANAT oraz fregata typu TYR

http://warhammster.blogspot.com/2014/07/odlew-niszczyciel-klasy-mot-i-anat-oraz.html
Pierwsze odlewy przyjechały od Pryzmka. Nie będę opisywać własnych modeli bo nie wypada, obiektywny nie będę. Dostały trochę washa aby uwydatnić szczegóły. Modele składają się z kadłuba oraz elementów uzbrojenia do samodzielnego sklejenia. Można ale nie trzeba i bez tego poleci. Okręty dostały swoje klasy:
- typ MOT standardowy niszczyciel floty NK
- typ ANAT lekki niszczyciel floty NK
- typ TYR fregata floty NK

Zapraszam do rzucenia okiem na kilka zdjęc...8 komentarzy:

 1. Spoko! A ile takie cacko będzie w przeliczeniu na ziemską walutę kosztować?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem jeszcze, czekam na informacje od Pryzmka o wycenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno nie zaglądałem i od razu tyle zmian. Flota odmalowana..zmieniony design bloga:)))). Kapitalnie wyszły ci te modele Sławku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Flota jeszcze nie odmalowana, to dopiero zalążek malowania. A design nowy, tyle, że nie wiem czy się podoba. Dzięki :).

   Usuń
 4. Modele statków doskonale się prezentują. Gratuluję dobrego pomysłu i świetnego wykonania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Imarthil. Jak już pisałem na Twoim blogu, odlewy trochę straciły na wyglądzie uzbrojenia przez ich modyfikacje pod odlew. Niektóre elementy będę sztukować z oryginalnych części, co podwyższy koszt modelu o kilkadziesiąt groszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwszy rzut oka twoje modele wyglądają bardzo dobrze. Sławek jesteś zbyt krytyczny ;) Najważniejszy jest porządny odlew kadłuba, a to osiągnąłeś. Sprawny modelarz jeżeli będzie chciał to sam dorobi i dopasuje do kadłuba statku dodatkowe uzbrojenie.

   Usuń
  2. Krytycznym trzeba być a wobec siebie najbardziej. Teraz składam krążownika liniowego, jego kadłub pozwoli na dowolną konfigurację uzbrojenia i ogólnie modułowania.

   Usuń